Opinie klientów

6. Moja sytuacja zdawała się być bez wyjścia, jednak pracownicy firmy bardzo dokładnie wyjaśnili mi, że sprzedaż mieszkania jest najlepszym rozwiązaniem. Razem z mężem wzięliśmy kredyt na wymarzony dom. Niestety po kilku latach okazało się, że nie jesteśmy w stanie nadal go spłacać. Doradzono nam sprzedaż domu z kredytem, a za pozostałą część gotówki mogliśmy kupić mieszkanie. Dziś dzięki tej firmie żyjemy spokojnie a o ratach kredytu już dawno zapomnieliśmy.

15.07.2022

Roksana i Paweł

Ogromna ilość pozytywnych opinii na temat danej firmy absolutnie nie jest przesadzona. W ekspresowym tempie sprzedałem jej swoje udziały w nieruchomości, którą odziedziczyliśmy z rodzeństwem po rodzicach. Nie chcieli jej sprzedać, jednak jak się okazało nie potrzebowałem ich zgody. Od pracownika otrzymałem pełną pomoc w skompletowaniu dokumentacji oraz uczciwą wycenę. Polecam serdecznie!

04.07.2022

Artem

Polecam usługi tej firmy wszystkim. Moja sytuacja nie była najprzyjemniejsza, gdyż doszło do tego, że nie było innej opcji niż wzięcie rozwodu z moim mężem. Po rozwodzie zostało nam do podziału wspólnie zakupione mieszkanie, w którym mieszkaliśmy kilka lat i nie bardzo wiedziałam co z tym zrobić. Z pomocą przyszła mi firma, którą polecił mi brat. Firma skupiła moje udziały w mieszkaniu, a ja mogłam zacząć wszystko od nowa, bez mojego byłego męża. Polecam raz jeszcze!

17.06.2022

Agnieszka

Zdecydowałem się na skorzystanie ze skupu nieruchomości, ponieważ na co dzień zamieszkuję w Danii i nie miałem czasu, ani możliwości na częste podróżowanie do Polski i zajęcie się sprzedażą osobiście. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów, ogromu pomocy ze strony zespołu Walor Skup Nieruchomości, a także z tego jak szybko udało się sprzedać dom. Mogę polecić i dziękuję raz jeszcze.

14.06.2022

Adam

Goraco polecam te firme wszystkim osobom, ktore nie wiedza co zrobic z mieszkaniem po rozwodzie. Sprzedalem swoje udzialy w mieszkaniu i przestalem martwic sie tym ze trzeba bedzie z tym latac do sadu. Za otrzymane pieniadze moge w koncu zaczac nowe zycie. Pozdrawiam cala firme i polecam wszystkim.

01.06.2022

Konrad

Razem z bratem odziedziczyliśmy po rodzicach dom i dużą działkę. Okazało się jednak, że nieruchomość jest zadłużona a co gorsze nie mieliśmy gotówki na jego spłatę. Postanowiliśmy sprzedać dom z długiem firmie specjalizującej się w tego typu sprawach. Dziś oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonej w ekspresowym tempie sprzedaży, spłaty zadłużenia, a pozostałą część ceny dostaliśmy do ręki po podpisaniu umowy dotyczącej sprzedaży u notariusza. Polecamy tą firmę z czystym sumieniem rodzinie i znajomym.

10.05.2022

Igor i Mateusz

Polecam tą firmę! Jest nie tylko rzetelna, ale również doświadczona. Otrzymałam od pracowników pomoc na każdym etapie sprzedaży mojego zadłużonego domu. Pracownicy bardzo sympatyczni i pomocni na każdym etapie aż do sfinalizowania sprzedaży. Gotówka była na moim koncie po kilkunastu godzinach od podpisania umowy kupna-sprzedaży u notariusza.

19.04.2022

Natalia

Nasz dom na wsi został zniszczony przez pożar. Konieczna była jego ponowna odbudowa, niestety nie posiadaliśmy na to środków dlatego zdecydowaliśmy z mężem, że sprzedamy go tej oto agencji. Pracownicy okazali się być bardzo empatycznymi ludźmi, którzy zrozumieli naszą sytuację, otrzymaliśmy od nich naprawdę bardzo duże wsparcie. Pomoc w skompletowaniu wszystkich dokumentów, załatwienie notariusza oraz wypłata gotówki przebiegła w ekspresowym tempie, dzięki czemu nie musieliśmy martwić się o to, że nie będziemy mieli dachu nad głową.

16.03.2022

Kamila i Marcin

Jestem na tak! Nie byłam do końca przekonana, czy chce sprzedać swoje mieszkanie, mimo że posiadałam długi, które ciągle rosły a ja nie byłam w stanie ich spłacić. Kiedy zadzwoniłam do agencji byłam mile zaskoczona, ponieważ zarówno rozmowa, porady i wycena były bezpłatne. Otrzymałam również pomoc przy kompletacji niezbędnych dokumentów. Podpisałam umowę u notariusza, dług został spłacony, a ja otrzymałam pozostałą część kwoty następnego dnia.

05.03.2022

Marta

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tak doświadczonymi pracownikami. Moim problemem było mieszkanie, które uległo pożarowi i nie chciałem go generalnie remontować. Firma w krótkim czasie zorganizowała dokumenty potrzebne do sprzedaży, a po kilku dniach wyznaczono mi datę wizyty u notariusza w celu podpisania umowy. Cena, którą dostałem była bardzo atrakcyjna, a ja zaczynam wszystko od początku. Polecam!

25.02.2022

Matełusz

Polecam wszystkim! Firma pomogła mi sprzedać moje mieszkanie i zapomnieć o wszelkich problemach, zarówno tych związanych z rozwodem, jak i moich własnych problemach finansowych.

04.02.2022

Aleksandra

Sam miałem przyjemność skorzytać z pomocy tej firmy, chociaż moja sytuacja nie była zbyt przyjemna. Rozwiodłem się z moją żoną i zostało nam mieszkanie, w którym przecież nie mogliśmy już mieszkać wspólnie. Nie miałem wystarczająco gotówki na odkupienie mieszkania od mojej byłej żony, a ona sama nie miała zamiaru odkupywać ode mnie moich udziałów, więc postanowiłem zgłosić się do firmy, która skupuje udziały w mieszkaniach po rozwodzie. Szukając odpowiedniej firmy natrafiłem na tę stronę i postanowiłem się z nimi skontaktować, więc do nich zadzwoniłem. Przedstawiciel firmy przygotował wycenę mieszkania, którą otrzymałem na maila już dwa dni po spotkaniu. Potem pozostało mi tylko wstawić się u notariusza, podpisać niezbędne dokumenty i cieszyć się gotówką za sprzedaż. Polecam wszystkim!

02.02.2022

Jakub

Osobiście korzystałam z usług tej firmy i mogę powiedzieć, że było to takie moje szczęście w nieszczęściu. Ludzie w tej firmie mają ogromne doświadczenie oraz są niesamowicie mili i pomocni, gdyż żadne zadane przeze mnie pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Przez sam rozwód jednak nie życzę nikomu przechodzić bo jest to naprawdę nieprzyjemny proces, choć udało mi się po tym już podnieść. Firma oszacowała wartość mojego mieszkania, a następnie pomogła w załatwieniu wszelkich formalności i udało się sprzedać moje udziały. Polecam tę firmę wszystkim, którzy chcą sprzedać swoje mieszkanie, lub udziały, gdyż dzięki ich fachowej pomocy mi się to udało.

02.02.2022

Ewa

Po śmierci rodziców odziedziczyliśmy z bratem mieszkanie, którego on nie chciał sprzedać. Absolutnie nie mogliśmy się pogodzić w tej kwestii, a dodatkowo zapraszał on do niego kolegów i miałam wrażenie, że specjalnie je demoluje. Sprzedałam swoje udziały w nieruchomości tej agencji i kupiłam za zarobioną gotówkę swoje własne, małe mieszkanko. Dziś uważam, że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, tym bardziej że wycena była naprawdę bardzo atrakcyjna. Z czystym sumieniem mogę polecić agencje każdemu kto boryka się z tego typu problemami.

07.01.2022

Jolanta

Moją zmorą było mieszkanie, które kupiliśmy razem z mężem po ślubie. Po rozwodzie absolutnie nie mogliśmy dojść do żadnego porozumienia, a co gorsze mąż nadal je użytkował urządzając w nim regularne libacje. Mama poleciła mi kontakt z agencją, bym mogła dowiedzieć się czy istnieje możliwość sprzedaży swoich udziałów w nieruchomości. Po długiej rozmawiał z pracownicą dowiedziałam się, że jest to rutynowe działanie i otrzymam całkowitą pomoc na każdym etapie sprzedaży. Wycena jaką dostałam była wprost zachwycająca i nie wahałam się nawet minuty, biorąc pod uwagę to, że zgoda męża nie była konieczna. Dziś mogę polecić agencje z czystym sumieniem, ponieważ pozbyłam się problemu i atrakcyjna kwota zasiliła moje konto.

26.12.2021

Iryna i Bożydar

Kilka lat temu wyjechaliśmy z mężem za granicę, a nasze mieszkanie postanowiliśmy wynająć. Niestety najemcy zdążyli w tym czasie zalać sąsiadów z dołu, zdewastować klatkę schodową i wywołać mały pożar w kuchni. Absolutnie nie chcieliśmy remontować mieszkania, a co gorsze ci nie chcieli się wyprowadzić. Siostra poleciła nam kontakt z agencją zajmującą się skupem nieruchomości z lokatorami. Myśleliśmy, że nasz pobyt za granicą będzie dużym utrudnieniem, jednak pracownicy agencji zajęli się wszystkimi formalnościami a my przyjechaliśmy do Polski tylko raz w celu podpisania aktu sprzedaży. Natomiast wypłata gotówki faktycznie przebiegła w ekspresowym tempie, ponieważ kiedy wróciliśmy za granicę mieliśmy ją już na naszym koncie. Polecamy!

11.12.2021

Małgorzata i Robert

Niestety mój tata bardzo dużo chorował i wszystkie oszczędności, które mieli rodzice zostały przeznaczone na jego leczenie. Takim sposobem ich własnościowe mieszkanie zostało poważnie zadłużone. Razem z siostrą zaproponowaliśmy mamie sprzedaż zadłużonego mieszkania i kupno kawalerki. Nie była do końca przekonana co do tego pomysłu, jednak po rozmowie z pracownikami agencji zrozumiała, że nie zostanie oszukana, a po otrzymaniu wyceny była mile zaskoczona. Dzięki tym wspaniałym pracownikom mama sprzedała swoje mieszkanie, dług został spłacony i kupiła mniejsze mieszkanie zaczynając nowy etap w swoim życiu. Dziś możemy polecać tą firmę każdemu, nie tylko znajomym, ale również rodzinie.

03.11.2021

Barbara i Marysia

Poszukiwałam firmy zajmującej się skupem nieruchomości przez długi czas. Zależało mi, by była uczciwa i miała doświadczenie w tego typu sprawach. Tą firmę znalazłam w Internecie i przekonałam mnie do niej duża ilość pozytywnych opinii. Dziś jestem jedną z wielu zadowolonych klientek, dlatego też polecam ją z czystym sumieniem. Uczciwa wycena i szybka wypłata gotówki.

21.09.2021

Tamara

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Bardzo długo szukałam kupca, który byłby zainteresowany moją nieruchomością z lokatorem. Niestety nie było tak proste jak myślałam, dlatego też zdecydowałam się skontaktować z firmą zajmującą się tego typu sprawami. Pani, która mnie obsługiwała była bardzo kompetentna i szybko odpowiadała na zadane przeze mnie pytania. Nie będę ukrywała, że najbardziej interesowała mnie wycena, ponieważ oczekiwałam, że będzie ona uczciwa i zgodna z rynkiem nieruchomości. Oczywiście się nie zawiodłam cała transakcja została przeprowadzona bardzo szybko, włącznie z wypłatą gotówki.

23.08.2021

Martyna

Firma na prawdę profesjonalna i doświadczona w tym co robi. Po kontakcie z nimi w nie długim czasie spotkałem się z ich przedstawicielem, a jakiś czas później przygotowano wycenę mojego mieszkania. Potem wystarczyło się stawić u notariusza i podpisać pozostałe dokumenty. Po sprzedaży mieszkania mogłem w końcu cieszyć się gotówką i nie musiałem martwić się problemami. Polecam.

25.04.2021

Adrian

Ja również polecam! Poszukiwałam uczciwej firmy zajmującej się skupem nieruchomości z komornikiem. Trafiłam do tej, ponieważ poleciła mi ją koleżanka. Zadzwoniłam i pracownica zadawała bardzo szczegółowe pytania dotyczące mojego domu i sytuacji, w której się znajduje. Minęło od tego czasu dwa tygodnie, ale już kilka dni temu dostałam część pieniędzy na konto. Długi również zostały spłacone co wpłynęło na mój spokojny sen.

23.04.2021

Ania

Nawet nie wiedziałam, że jest możliwość sprzedaży udziałów w domu odziedziczonym po babci. Sytuacja była nad wyraz kłopotliwa i gdyby nie reklama, to z pewnością wciąż nie posiadałabym gotówki za swoją część domu, który miał dodatkowo trzech współwłaścicieli. Sprawy zostały załatwione w dobrej atmosferze, szybko i korzystnie dla wszystkich stron. Osobiście jestem bardzo wdzięczna i upewniłam się w przekonaniu, że warto sięgać po pomoc specjalistów.

02.03.2021

Anna

Polecam! Jeśli twoim problemem jest mieszkanie z lokatorem, który nie płaci czynszu to jest to rozwiązanie właśnie dla ciebie! Szybka wycena, szybkie skompletowanie dokumentów i ekspresowa wypłata gotówki. Warto również wspomnieć, że byłem na bieżąco informowany o etapach procesu sprzedaży. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich empatycznych pracowników.

09.02.2021

Krystian

Moja sytuacja zdawała się być bez wyjścia. Sąsiadka mieszkająca nade mną regularnie mnie "zalewała". Za każdym razem konieczne było dokładne wysuszenie ścian i sufitu i przeprowadzenie małego remontu. Dużo stresu i wydanych pieniędzy. Postanowiłam je sprzedać, koleżanka poleciła mi tą firmę i okazało się, że mówiła całkowitą prawdę. Po kontakcie wycenę dostałam już po dwóch dniach, a była ona mówiąc wprost bardzo zadowalająca. Otrzymałam pomoc w ekspresowym załatwieniu wszystkich formalności i już po tygodniu podpisałam umowę u notariusza. Gotówka natomiast była na moim koncie w ciągu dwóch dni. Zostaje mi tylko polecać tak rzetelną firmę!

30.01.2021

Agnieszka

Współpraca z tą firmą przebiegła naprawdę pomyślnie. Otrzymaliśmy z mężem dużo cierpliwości ze strony pracowników, którzy bardzo chętnie odpowiadali na każde nasze pytanie. Otrzymaliśmy także pomoc radców prawnych i notariusza. Nie pobrano od nas żadnych dodatkowych opłat, mimo że mieliśmy skomplikowaną sytuację, ponieważ byliśmy zmuszeni sprzedać mieszkanie z lokatorem. Dla pracowników tej firmy nie było to jednak tak skomplikowane jak dla nas. Posiadają oni ogromne doświadczenie, są uczciwi a pieniądze wypłacają naprawdę bardzo szybko.

22.04.2020

Radek i Sylwia

Nie byłem przekonany do tego rodzaju firm. Wydawało mi się, że lepiej wszystko ogarnąć samemu, od remontu po sprzedaż. Podjąłem się drobnych prac remontowych, które kosztowały mnie sporo pieniędzy, niestety zainteresowanie moim mieszkaniem wśród kupujących nie wzrosło. Ostatecznie, potrzebując wkładu finansowego na budowę domu, musiałem szybko sprzedać mieszkanie i skorzystałem z oferty Walor Nieruchomości. Mieszkanie sprzedałem korzystnie i szybko. Szkoda, że nie przeanalizowałem tego wcześniej, oszczędzając czas, pracę, nerwy i pieniądze na remont. Polecam

02.03.2020

Mateusz

Po kilku latach małżeństwa przestało mi się układać z mężem więc zdecydowaliśmy się na rozwód. Nie było to oczywiście nic przyjemnego, a w dodatku w grę wchodził podział majątku. Postanowiłam więc sprzedać swoje udziały w mieszkaniu firmie, którą poleciła mi moja przyjaciółka. Skontaktowałam się z tą firmą, a niedługo potem została przeprowadzona wycena mojego mieszkania. Udziały bardzo szybko sprzedałam, pozbywając się przy tym wszelkich problemów z nim związanych. Polecam tę firmę wszystkim!

03.01.2020

Maria

Polecam tą firmę, jest ona dla mnie numerem jeden na rynku. Specjalizuje się w skupie nieruchomości z zadłużeniem. Dzięki doświadczonym pracownikom mogliśmy z tatą zacząć nowe życie nie martwiąc się długami. Polecam, ponieważ pracownicy posiadają naprawdę ogromne doświadczenie i bardzo chętnie pomagają w sprzedaży nieruchomości z kłopotami, wszystkie formalności załatwiają bez mrugnięcia okiem.

09.10.2019

Dawid

Polecamy skorzystanie z usług agencji zajmującej się skupem mieszkań zadłużonych. Wspaniali pracownicy, którzy podchodzą do klienta w sposób indywidualny cechują się ogromnym doświadczeniem. Na każde nasze pytanie dostaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Spłaciliśmy długi, a za pozostałą część ceny kupiliśmy mniejsze mieszkanie.

26.03.2019

Emilia i Borys