Skup nieruchomości za gotówkę

skup mieszkań

Szybki i bezpieczny skup mieszkań, domów, lokali, ziemi za gotówkę

Naszą usługę opieramy na oferowaniu  możliwości szybkiej i bezproblemowej sprzedaży mieszkań oraz domów. Dysponujemy własnymi środkami finansowymi na zakup nieruchomości, dlatego możemy zaproponować gotówkę od razu po podpisaniu umowy. Skupujemy nieruchomości za gotówkę w każdym stanie technicznym: skup nieruchomości do remontu, odświeżenia, a także skup nieruchomości z długiem lub komornikiem. Dla naszego zespołu profesjonalistów w zakresie obsługi prawnej sprzedaży nie ma sytuacji, której nie sprostamy. Bez względu na lokalizację i stan nieruchomości proponujemy korzystne warunki sprzedaży.

Jako skup nieruchomości jesteśmy zainteresowani kupnem:

 • mieszkań
 • domów
 • lokali usługowych
 • ziemi
skup zadłużonych nieruchomości

Skup nieruchomości z długiem za gotówkę

Będąc w posiadaniu nieruchomości obciążonej kredytem lub innym długiem sprzedaż będzie możliwa najczęściej dopiero po uregulowaniu zobowiązań. Nasza firma oferuje skup mieszkania z długiem, skup nieruchomości z kredytem, jednocześnie pomagając i doradzając na każdym etapie sprzedaży. Bez względu na to czy jest to sprzedaż mieszkania z kredytem, czy sprzedaż nieruchomości z komornikiem, my zajmiemy się spłatą wszystkich zadłużeń nieruchomości oraz pomożemy załatwić niezbędne formalności. Po uregulowaniu zadłużeń otrzymasz resztę gotówki za sprzedaż własności. Współpracując z naszą firmą, nie tylko pozbędziesz się nieruchomości o wymagającym stanie prawnym, ale również odzyskasz gotówkę w szybki i bezpieczny sposób.

skup udziałów w nieruchomościach

Skup udziałów w nieruchomościach za gotówkę

Jeżeli Twoją własnością jest jedynie część nieruchomości stanowiącej odrębną własność, nasza firma również ma dla Ciebie ofertę. Taki stan prawny nie oznacza, że nie możesz sprzedać swojej części udziałów, bez względu na ich wielkość. Często jest to problematyczny rodzaj sprzedaży, wymagający jednogłośnego porozumienia ze współwłaścicielami. Nie wahaj się skorzystać z naszej oferty. Skup udziałów w nieruchomości w całej Polsce to nasza specjalność. Otrzymasz gotówkę za swoje udziały i pomożemy pozbyć się problemu, regulując wszystkie formalności.

skup hoteli

Skup lokali, pensjonatów oraz hoteli za gotówkę

Skup nieruchomości oferowany przez naszą firmę nie ogranicza się do skupu mieszkań. Proponujemy również usługę, jaką jest skup innych lokali: skup pensjonatów, hoteli, lokali usługowych czy działek budowlanych. Jeżeli masz pytania dotyczące Twojej własności i zastanawiasz się jak szybko sprzedać nieruchomość, którą posiadasz, napisz do nas lub zadzwoń, a odpowiemy na Twoje pytania. Nawet jeżeli nieruchomość jest mało atrakcyjna dla potencjalnych nabywców, my postaramy się zaproponować korzystną ofertę i skupić ją za gotówkę.

zakres usług

Jesteśmy ekspertami w skupie:

Nieruchomości obarczone kredytem

Nieruchomości obarczonych kredytem

Skup nieruchomości z kredytem

Bezpłatna pomoc prawna w rozwiązywaniu kłopotliwych sytuacji, ekspresowe przeprowadzenie transakcji – gwarancja dyskrecji i bezpieczeństwa.

Nieruchomości zajęte przez komornika

Nieruchomości zajętych przez komornika

Skup nieruchomości z wszczętym postępowaniem komorniczym

Pomoc w polepszeniu każdym przypadku prawnym, doradztwo w wypełnianiu formalności.

Udziały w nieruchomościach

Udziały w nieruchomościach

Pomoc prawna dla udziałowców w nieruchomościach

Nieruchomości do remontu, mieszkania, hale w złym stanie, lokale i przestrzenie użytkowe, skup udziałów spadkowych – gotówka w ciągu 24 godzin od podpisania umowy sprzedaży.

Nieruchomości z meldunkiem lokatorów

Nieruchomości z meldunkiem lokatorów

Skup nieruchomości z lokatorami

Mieszkania do remontu, domy, działki, hale użytkowe oraz udziały nabyte w spadku – szybka gotówka w 24h.

Nieruchomości do generalnego remontu

Nieruchomości do generalnego remontu

Skup nieruchomości w złym stanie

Obsługa sprzedaży mieszkań zaniedbanych lub zniszczonych do remontu za gotówkę.

Nieruchomości spalone w pożarze

Nieruchomości spalonych w pożarze

Skup nieruchomości po pożarze

Skup mieszkania za gotówkę łatwiejszy niż remont.

Darmowa pomoc prawna oraz obsługa trudnych przypadków dla:

 • mieszkań z ogromnym długiem, przez który klient kredytujący kupno, nie może tego zrobić;
 • nieruchomości z komornikiem;
 • potrzeby szybkiej gotówki na wykup mieszkania przez ich właścicieli;
 • mieszkań do remontu zniszczonych podczas pożaru lub zalania;
 • potrzeby uzyskania szybkiej gotówki;
 • mieszkania otrzymanego w spadku, przeznaczonego na sprzedaż;
 • mieszkań na sprzedaż
 • mieszkań z nieuregulowaną sytuacją prawną lub finansową inną niż wyżej wskazane;

Nieruchomości - co skupujemy?

mieszkania
MIESZKANIA
domy
DOMY
lokale
LOKALE
garaże
GARAŻE
hotele
HOTELE
pensjonaty
PENSJONATY
działki
DZIAŁKI
ziemie
ZIEMIĘ
udziały
UDZIAŁY

Skup nieruchomości w różnym stanie

Walor - nieruchomości specjalizuje się w skupie różnego rodzaju nieruchomości. Bez względu na stan mieszkania oraz problemy, które go dotyczą, oferujemy szybki skup za gotówkę z gwarancją bezpieczeństwa.

Nasza oferta została stworzona z myślą o każdym rodzaju klientów i ich nieruchomościach. Rozumiemy jak łatwo wpaść w kłopoty i oferujemy ich rozwiązanie. Dokonujemy m.in.:

 • skupu mieszkań z hipoteką;
 • skupu mieszkań z komornikiem;
 • skupu mieszkań z długiem;
 • skupu udziałów w nieruchomościach;
 • skupu mieszkań z lokatorami;
 • skupu mieszkań do remontu;
skup mieszkań

Skup nieruchomości w 4 krokach

kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie bądź przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie, a ustalimy termin i miejsce spotkania w celu oględzin Twojej nieruchomości.

Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena

W ciągu 24h od oględzin mieszkania dokonamy bezpłatnej wyceny, której podstawą jest cena rynkowa.

Transakcja u notariusza

Transakcja u notariusza

Podpisanie umowy sprzedaży, przygotowanej przez naszych specjalistów, następuje w obecności notariusza.

Szybka płatność

Szybka płatność

Wypłata środków za sprzedaż następuje u notariusza w formie gotówki lub za pomocą przelewu na konto bankowe w ciągu 24h po podpisaniu umowy sprzedaży.

gwarancja bezpieczeństwa

Skupując nieruchomość za gotówkę, dajemy gwarancję:

Profesjonalne podejście

Profesjonalnego podejścia

Podstawą wyceny jest cena rynkowa

Sprzedaż każdej nieruchomości jest możliwa za gotówkę, wybieramy najkorzystniejszą dla klienta ofertę.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwa

Pieniądze za transakcję klient otrzymuje od razu po podpisaniu umowy sprzedaży.

Otrzymanie zapłaty za sprzedaż możliwe jest przez dostanie gotówki na rękę u notariusza bądź przekazanie ich przelewem bankowym w ciągu 24h od podpisania aktu notarialnego.

Legalność

Legalności

Obsługa transakcji przez specjalistów z zakresu prawa oraz bankowości.

Wszystkie transakcje realizowane są zgodnie z prawem, we współpracy z ekspertami oraz kancelariami prawnymi.

ekspresowa transakcja

Ekspresowa transakcja z gwarancją bezpieczeństwa.

Każdy skup nieruchomości, którego się podejmujemy, jest w pełni zgodny z prawem i uczciwy względem naszych klientów. Nasz zespół inwestycyjny ma wielu specjalistów, którzy dbają o to, aby transakcja została przeprowadzona jak najszybciej, a bezpłatna wycena była dla klienta najkorzystniejsza. Staramy się zrealizować skup nieruchomości w jak najkrótszym czasie, wypłacając gotówkę za sprzedaż już w momencie podpisania umowy sprzedaży u notariusza lub w 24h po spotkaniu finalizującym transakcję, za pomocą przelewu bankowego. Zawsze na uwadze mamy komfort klienta, starając się przedstawić mu najszybsze i najlepsze rozwiązanie jego sprawy.

Skupujemy nieruchomości od klientów indywidualnych oraz firm w całym kraju. Każdy klient, który chce sprzedać nieruchomość, jest dla nas wyjątkowy i tak staramy się go traktować. Przystosowując swoje działania do jego obecnej sytuacji, dbamy o to, aby skup nieruchomości przeszedł jak najbardziej sprawnie. W celu realizacji transakcji w najkorzystniejszych warunkach współpracujemy z wieloma ekspertami z dziedziny nieruchomości, ekonomii oraz prawa.

ekspresowy skup

Skup nieruchomości za gotówkę w ekspresowym tempie.

Obsługujemy sprzedaż nieruchomości za gotówkę od dawna, dzięki czemu doskonale znamy się na tym, co robimy. Na przestrzeni lat wyrobiliśmy pewne zwyczaje oraz nowe rozwiązania, które pozwalają na przeprowadzanie skupu nieruchomości szybko i bezpiecznie. Prowadzimy skup mieszkań w skomplikowanej sytuacji, jak i tych bezproblemowych, których właścicielom zależy na szybkim czasie realizacji zadania. Odpowiadamy na oferty sprzedaży mieszkań z kredytem, komornikiem, nieruchomości do remontu, a także z lokatorami. Skupujemy udziały w nieruchomościach, zwracając uwagę na wiele aspektów, kierujących branżą nieruchomości.

Przyjmujemy sprawy, których nikt inny nie chce się podjąć. Nasi klienci często borykają się z płynnością finansową, przez co ciężko jest im obracać ich posiadłościami. W takich przypadkach najczęściej liczy się czas, dyskrecja oraz jak najwyższa cena. Nasz skup nieruchomości zapewnia to wszystko, gwarantując bezpłatną wycenę oraz pomoc prawną. Nasze ceny są konkurencyjne, a podejście do klienta bardzo indywidualne. Walor skup nieruchomości zapewnia najlepsza warunki sprzedaży nieruchomości, gwarancję bezpieczeństwa oraz współpracę z ekspertami z zakresu prawa, nieruchomości i finansów. Nasze działania są szybkie i konkretne, a każdy etap współpracy z klientami jest dla nich zrozumiały. Oferujemy naszym klientom poczucie komfortu, gwarantując im bezpłatną i niezobowiązującą wycenę, która zwykle spełnia oczekiwania osób, sprzedających nieruchomość.

Jesteśmy ekspertami w przeprowadzaniu ekspresowego skupu nieruchomości, dlatego oferujemy wypłatę pieniędzy za sprzedaż w gotówce już w momencie podpisania umowy u notariusza. Jesteśmy idealnym wyborem dla osób, którym zależy na otrzymaniu szybkiej i bezpiecznej gotówki. Podejmujemy się również skupu nieruchomości problematycznych, które są dużym wyzwaniem dla innych firm. Gwarantujemy przeprowadzenie transakcji w pełni profesjonalnie oraz szybko, ograniczając nieprzyjemne aspekty związane ze sprzedażą nieruchomości do minimum.