hero

Prowadzimy skup nieruchomości w Bartoszycach

Bezpłatna wycena nieruchomości znajdujących się w Bartoszycach.
Kupujemy nieruchomości z zadłużeniem, komornikiem i problemami.

Nasza firma to Ekspresowy skup lokali Bartoszyce

Nasz team inwestycyjny Walor skup nieruchomości to rozległa propozycja, która obsługuje dystrybucję mieszkań, domów, partycypacji w posiadłościach, lokali użytkowych, parcel, hal do remontu itd. w Bartoszycach ta na obszarze całej Polski.

Specjalizujemy się w odkupywaniu uciążliwych mieszkań za gotówkę. Taka transakcja pozwala petentom w trudnej sytuacji finansowej wyjść z kłopotów w rychły i nietrudny sposób. Każdy skup mieszkań, który przeprowadzamy, jest bezawaryjny i zgodny z prawem. Transakcje, które wykonujemy, kończą się w obecności prawnika. Wszelkie koszty oszacowania, unormowania stanu prawnego posiadłości a także opracowania umowy odsprzedaży ponosi nasz zespół. Pieniądze należne za odsprzedaż nieruchomości klienci dostają do ręki w gotówce (po spotkaniu u notariusza) albo w formie przelewu na konto, przeprowadzanego w ciągu 24h od zakończenia wykupu mieszkania.

Sprawdzony skup nieruchomości Bartoszyce

Posiadasz do sprzedania nieruchomości w Bartoszycach z długami? Firma Walor Nieruchomości zapewni Ci najkorzystniejsze ceny!

Obdarzenie zaufaniem przez zainteresowanych jest dla nas bardzo istotne, istotnie dzięki niemu od dłuższego okresu mamy możliwość funkcjonować na rynku i nieustająco uwielokrotniać naszą propozycję. Uzyskaliśmy je dzięki szczerości, tudzież profesjonalizmowi, który nas znamionuje. Nasze działania w Bartoszycach nieustannie są w pojednaniu z normą zawodową, przez co nie odbiegają od reguł międzynarodowych. Uwzględniają one główne prawa każdej osoby, ceniąc ich oryginalność a także dając gwarancje na samodzielne podejmowanie decyzji. Kiedy zgłasza się do nas interesant w nieprzyjemnej sytuacji finansowej, która powiązana jest z zadłużonym domem czy kredytem, nasi specjaliści w toku oględzin jak i ewaluacji stanu prawnego lokalu próbują zarejestrować jak najodpowiedniejszą propozycję sprzedaży nieruchomości w Bartoszycach, która będzie jak najkorzystniejsza. Ewaluacja dokonywana podczas tych czynności jest wypadkową niemało faktorów oddziałujących na wartość domu. Jest ona w każdym calu bezpłatna i niezobowiązująca, co pozwala petentom na skonfrontowanie naszej propozycji z tymi, obecnymi na rynku. Gdy konsument jest zadowolony z pokazanych mu warunków transakcji, dokonujemy skup lokalu do końca, starając się udoskonalić i adaptować stan prawny mieszkania przed sygnowaniem umowy sprzedaży u jurysty, którego zlokalizowanie w pełni odpowiada oczekiwaniom posiadłość. Prowadzimy skup posiadłości w Bartoszycach, województwie zachodniopomorskim a również w innych miejscach na terenie całej Polski.

Kupujemy nieruchomości z długiem Bartoszycach

Bartoszyce: Skupujemy posiadłości z zajęciem komorniczym w Bartoszycach

Twój kłopot wydaję się w dlaszym ciągu gorszy i nie wiesz jak sobie poradzić? Dom jest powodem Twoich problemów, pomimo to nie wiesz jak ją wyprzedać? Chyba więc pożądasz ekspresowej i rewelacyjnej gotówki w związku z wciąż wzrastającym ceną pozostawienia nieruchomości? Walor skup nieruchomości Bartoszyce jest rozwikłaniem Twych dylematów. Oferujemy odkupienie uciążliwych nieruchomości za gotówkę w ekspresowym okresie. Obsługujemy sprzedaż mieszkań, proponując bezpłatną i niezobowiązującą ocenę a także pomoc jurysty. Pokierowanie przez nas skupu domu trwa do tygodnia, przy czym wypłata środków za odsprzedaż nieruchomości w postaci gotówki możliwa jest wstępnie po parafowaniu umowy odsprzedaż. 24h na wycenę a również zapłatę po sfinalizowaniu transakcji, kiedy masz na odsprzedaż nieruchomość i zależy Ci na szybkim otrzymaniu gotówki i najlepszej propozycji, skontaktuj się z naszymi profesjonalistami w Bartoszycach!

Skup nieruchomości z komornikiem w Bartoszycach

Pomoc dla klientów w oddłużaniu nieruchomości, gruntów w Bartoszycach

Odsprzedaż mieszkania u pośredników oraz na serwisach dedykowanych ma swe słabe punkty i mocne strony. Decydując się na tego rodzaju formę odsprzedaży, musimy liczyć się z potencjalnymi nilegalnymi kupcami czy też chcącymi zarobić na nas jak najwięcej pośrednikami nieruchomości. Sprzedaż mieszkania przeważnie jest wyjątkowo pogmatwanym procesem, który w wybranych firmach w Bartoszycach trwa aż parę miesięcy. Sprzedaż nieruchomości naszej firmie to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale i natychmiastowego tempa toku transakcji. Na osoby, które nie znają się na rynku nieruchomości, a pragną odsprzedać własne mieszkanie, czekają liczne niebezpieczne sytuacje, w których mogą stracić na podejmowanej transakcji. Walor skup nieruchomości proponuje darmową weryfikację w ciągu 24h od obserwacji posiadłości, która nie zmusza do ponownej współpracy, jednakowoż pozwala na zestawienie naszej propozycji z innymi osiągalnymi na rynku. Pod czas toczenia się transakcji oferujemy bezpłatną pomoc prawną w Bartoszycach, dzięki której odsprzedaż posiadłości jest owocna a również zgodna z prawem.

Bartoszyce - oddłużanie nieruchmości

Obsługa odsprzedaży udziałów w nieruchomościach w Bartoszyce

Od dłuższego czasu występujemy na rynku nieruchomości, stale zbierając najnowsze doświadczenia, które dopomagają nam zwiększać nurt naszej działalności. Skup nieruchomości Walor prznika na obręb całego kraju, skupujemy każdy wariant nieruchomości a również współudziałów oferując konkurencyjne oferty i bystry czas realizacji zadania. Skupujemy domy od osób indywidualnych tudzież spółek, ciekawią nas mieszkania, domy, lokale użytkowe, hotele, pensjonaty i każdy rodzaj udziałów w nieruchomościach. Proponujemy pomoc dla współwłaścicieli nieruchomości w Bartoszyce. Wyróżniamy się tym, iż nasze propozycje ciągle są korzystne dla interesanta, a termin wykonywania transakcji jest krótszy niż we wszystkich innych spółkach. Oferujemy skup domy za gotówkę w bystrym tempie. Dzięki profesjonalistom z branży nieruchomości, finansów a także prawa, z którymi kooperujemy, nasze działania są złożone, maksymalizując sprawność poprowadzenia transakcji w spokojny i wygodny dla zainteresowanego sposób. Zajmujemy się odkupywaniem udziałów, a także obsługą odsprzedaży uciążliwych lokali. Skoro jesteś posiadaczem względnie współwłaścicielem nieruchomości do remontu, po pożarze, z hipoteką lub Twoja własność w Bartoszycach zmaga się z innymi problemami, mamy możliwość pomóc Ci w rozwikłaniu kłopotów. Zaoferujemy Ci najlepszą wartość zgodną z warunkami na rynku a także zapłatę gotówki za sprzedaż już w momencie zakończnia transakcji u notariusza.

Skup udziałów w nieruchomościach w Bartoszycach

Profesjonalny skup nieruchomości za gotówkę w Bartoszycach

Walor skup nieruchomości posiada plan postępowana jest łatwy - robimy całość, żeby skup nieruchomości przebiegł ekspresowo i skutecznie. Właśnie dzięki temu w 24h od naszego spotkania prezentujemy petentom sporządzoną przez nas darmową wycenę nieruchomości. Po zatwierdzeniu naszej propozycji błyskawicznie bierzemy się za za poprawianie sytuacji prawnej lokalu czy też wspieramy w przygotowaniu wszystkich dokumentów, pożądanych do sprzedaży posiadłości. W następnej kolejności przeprowadzamy szybką wizytę u notariusza, podczas której zostanie parafowana umowa sprzedaży a także przekazana gotówka nalężąca się interesantowi. W momencie potrzeby osiągalna jest także wypłata pieniędzy w formie przelewu bankowego, co zajmuje firmie Walor nie więcej niż dobę. Nasze specyficzne podejście do klienta zezwalia wdrożyć dużo innowacyjnych rozwiązań, których wymusza skup mieszkania w Bartoszycach. Właśnie więc na ponadplanowe życzenie osoby, która odsprzedaje nieruchomość, możliwe jest wykonanie depozytu notarialnego. Jest to alternatywa, która daje niektórym najlepsze poczucie bezpieczeństwa, dlatego iż to właśnie notariusz wypłaca drugiej stronie pieniądze, które poprzednio mu przekazaliśmy.

Kupujemy za gotówkę Bartoszyce

Walor nieruchomości Fachowcy w pewnym skupywaniu mieszkań w Bartoszycach

Sprzedaż domu bywa czasochłonna i nieprzewidywalna, toteż warto byłoby powierzyć poprowadzenie tej unmowy komuś, kto posiada ogromne doświadczenie w tym aspekcie. Walor skup nieruchomości Bartoszyce wybitnie zna się na tych sprawach. Nasi profesjonaliści prześwietnie znają filozofie pracy rynku nieruchomości a także wszystkie procedury formalno - prawne, których można oczekiwać przy przeprowadzaniu tego wariantu transakcji. Doprowadzenie formalności do końca jak i uregulowanie stanu prawnego lokalu na odsprzedaż jest równie uciążliwe, co znalezienie kupca. Szczęśliwie nie trzeba dawać tego zadania pośrednikom ani wrzucać komunikaty na portale,, na których będą bezskutecznie wisieć miesiącami. Najlepszym i najprostszym sposobem jest skontaktowanie się z naszym skupem nieruchomości, byle pieniądze za odsprzedaż zyskaćzdobyć już w czasie tygodnia od zgłoszenia swojej chęci sprzedaży mieszkania w Bartoszycach. Momentalnie i bez żadnych problemów zrobimy wszystkie formalności za Ciebie.

Skup mieszkań Bartoszyce

Walor Skup Nieruchomości Bartoszyce i lokali potrzebujących odświezenia w Bartoszycach

Od wielu lat przychodzą do nas klienci, których sytuacja przymusiła do ekspresowej odsprzedaży ich nieruchomości.Często jest to powiązane ze pomnażjącym się zadłużeniem, potrzebą wyjazdu z obecnego miejsca zamieszkania ewentualnie przeprowadzki, zważywszy na duże wydatki dla remontu mieszkania w Bartoszycach, które należy doprowadzić do dobrych warunków. Nasz skup nieruchomości zapewnia nie tylko szybciutki czas obsługi odsprzedaży mieszkania, a również omal błyskawiczną wypłatę gotówką ewentualnie przelewem w ciągu 24h od pokwitowania umowy odsprzedaży. Od długiego czasu zajmujemy się skupem uciążliwych mieszkań w Bartoszycach, co czyni naszych pracowników specjalistami w radzeniu sobie z wszelkimi formalnościami scalanymi z oddłużaniem mieszkań i regulacją ich stanu prawnego. Podstawą naszej bezpłatnej wyceny ciągle jest wartość rynkowa, dzięki temu szczycimy się najlepszymi cenami i rzetelnością. Niezależnie od tego, przez jaki problem do nas trafiłeś, odkupimy Twoją posiadłość w Bartoszycach a również w całej Polsce!

Nieruchomości do remontu Bartoszyce

Liderzy na rynku nieruchomości w Bartoszycach i całym kraju

Od dłuższego czasu cieszymy się wiarą naszych interesantów a także kancelarii prawnych, z którymi współdziałamy. Opracowaliśmy naszą markę na rynku w Bartoszycach uciążliwą pracą, solidnością a także uczciwym nastawieniem. Niemal zawsze pragniemy wychodzić naprzeciw pragnieniam naszych interesantów i właśnie dlatego jesteśmy tak często wyszukiwani, pod czas gdy pod uwagę brana jest sprzedaż mieszkania. Skup nieruchomości Walor w Bartoszycach to najbardziej odpowiednie i najszybsze rozwikłanie Twoich trudności. Wszystkie powiadomienia na temat tego, jak krótkotrwały jest nasz termin realizacji transakcji, są niewątpliwie zgodne z autentycznośćią, a każdego klienta, który się do nas zgłosi, traktujemy z należytą powagą i od początku do końca kompetentnie. Jakiekolwiek niuanse wynegocjowane z interesantem już podczas rozmowy telefonicznej są dla nas prawomocne i dostarczają gwarancję na to, iż pokierujemy skup nieruchomości do samego końca. Nasza kontroferta obejmuje wszystkie odmiany mieszkań i udziałów w nich. Skup nieruchomości w Bartoszycach realny jest na obszarze całego kraju, a dzięki naszej wszechstronnej wiedzy i osiądniętemu do tego czasu doświadczeniu, nasze wyceny są najkorzystniejsze na rynku.

Jesteśmy profesjonalistami w branży nieruchomości w Bartoszycach i poprzez to mamy możliwość rozwiązać każdą sytuację i dzięki gratisowej pomocy prawnej dać naszym petentom sposobność na poprawę ich sytuacji.

Firma kupująca nieruchomości Bartoszyce

Bartoszyce: Zleć błyskawiczną sprzedaż problematycznej nieruchomości w Bartoszycach

Jesteśmy skupem nieruchomości, który pomaga w oddłużaniu mieszkań, skupie domów do remontu oraz w radzeniu sobie z egzekutorem, a także sublokatorami. Różne wymienione sytuacje ta cały szereg innych, które spędzają posiadaczom lokali na sprzedaż sen z powiek, są ciężkie i wymagaj wielkiej wiedzy, żeby w bezpieczny i zgodny z prawem sposób je rozplatać. Normlanie wobec tego korporacje, które obracają nieruchomościami w Bartoszycach, zobligowane są wykazywać się pełnym profesjonalizmem i dokładnością w zamykaniu ealnych transakcji. Brak dostatecznego doświadczenia w zakresie nieruchomości hamuje stosowną wycenę a również przeprowadzenie skupu nieruchomości do remontu, czy też niezgranym stanem prawnym. Dla nas jednak tego typu komplikacji nie przedstawiają żadnego wyzwania.

Szczycimy się w Bartoszycach nietuzinkowym podejściem do skupu posiadłości, oferując darmową kalkulacje

Mnóstwo instytucji, grup czy też pośredników nieruchomości zajmuje się odkupem posiadłości. Tym, czym Walor skup nieruchomości Bartoszyce błyszczy między innych alternatyw, jest nasze niesztampowe podejście do interesanta, fachowość, brak problemów a również jak najszybszy termin realizacji transakcji. Jesteśmy zespołem specjalistów w specjalności nieruchomości, prawa oraz finansów, dlatego w toku obsługi odsprzedaży lokalu funkcjonujemy na wielu płaszczyznach. Daje to nam gwarancję spełnienia każdej transakcji w jak najkrótszym terminie. Chwalimy się wszechstronnym nastawieniem do skupu nieruchomości, proponując bezpłatną wycenę, a również pomoc prawnika, przydatną do unormowania sytuacji prawnej domów na sprzedaż. Nasze oferty bazują na wartościach rynkowych tudzież różnych aspektach skojarzonych ze stanem faktycznym, oraz prawnym skupowanej posiadłości w Bartoszycach. Nasza propozycja skierowana jest dodatkowo do osób, które są w ciężkiej sytuacji finansowej i pragną rychłej pomocy, aby nie doprowadzić do licytacji komorniczej bądź dalszego popadania w długi. Tym, co wyróżnia nas w stosunku do innych instytucji, jest szczegół, iż odkupujemy posiadłości za gotówkę. Nasza doskonała sytuacja finansowa zapewnia wypłacenie środków za odsprzedaż nieruchomości w gotówce u notariusza. Dzięki plastyczności w podejściu do interesanta obsługujemy też opłaty przez przelewy w banku do 24h od ukończenia transakcji.

Obsługa sprzedaży nieruchomościBartoszyce

Wykonamy wycenę Twojej nieruchomości leżącej w Bartoszycach w 24h

Wystepujemy z propozycją o skup nieruchomości za gotówkę w jak najkrótszym terminie, stąd też sprzedaż mieszkania odbywa się bezproblemowo i umiejętnie, bez jakichkolwiek nieoczekiwanych kłopotów. Co więcej prowadzimy tudzież skup posiadłości zadłużonych, których wycena opiera się zawsze na obecnej wartości rynkowej. Wspomagamy w oddłużaniu mieszkań, a nasze najlepsze ceny częstokrotnie umożliwiają spłatę całego długu jak i otrzymanie pewnej kwoty, która daje możliwość na nowy początek. Nasza oferta wciąż się rozwija, dzięki zdobytemu do chwili obecnej doświadczeniu czy też zaufaniu naszych konsumentór skupujemy nieruchomości w Bartoszycach, w całym kraju. Dla nas nie ma znaczenia, w jakim stanie jest mieszkanie ani gdzie leży. Lokale z kredytem, współlokatorami, do remontu - nie ma dla nas jakichkolwiek ograniczeń dlatego, jeśli chcesz zbyć własne mieszkanie i czekasz ekspresowej transakcji a także wyśmienitej kontroferty - skontaktuj się z nami, a opracujemy wszystko, byle ziścić Twoje oczekiwania.

Skup Walor skupująca wszystkie nieruchomości w Bartoszycach

Rynek nieruchomości jest zawiły a normy, które nim kierują, różnią się na tle miejsca, w jakim obsługujemy skup mieszkań. Nasze olbrzymie doświadczenie pozwoliło nam na zweryfikowanie go precyzyjnie i rozszerzenie naszej działalności na całą Polskę. Mamy możliwość rozwikłać każdą sytuację formalno-prawną i wciąż modyfikujemy swoje możliwości, podejmując się dalszych wyzwań. Nasz skup nieruchomości za gotówkę jest świetnie znany w całym kraju, a w głównej mierze w Bartoszycach, w którym to wszystko się zapoczątkowało. Potrafimy zająć się mieszkaniami, działkami, budynkami użytkowymi i innymi rodzajami nieruchomości na sprzedaż w wielorakim stanie materialnym i prawnym. To wszystko jest możliwe dzięki fantastycznemu zespołowi znawców z branży ekonomii, prawa i nieruchomości w całym kraju, z którymi współdziałamy.

Masz zamiar sprzedać mieszkanie z komornikiem w Bartoszycach? Zadzwoń do nas!Napisz do nas! Wypełnij formularz kontaktu

Dzięki temu, jak dobrze znamy realia kierujące działaniem skupu nieruchomości, jesteśmy pośpieszni i godnymi zaufania, a nasze sumienne podejście i porządny koncept funkcjonowania czyni nasz team fenomenalnym w skali całej Polski. Zarówno wycena a także porady prawne, które proponujemy, są bezpłatne, a wszelkie opłaty, które proponujemy to kwoty netto.

To konkretnie w Bartoszycach narodziło się Walor skup nieruchomości. Od długiego już czasu obserwujemy, jak modernizuje się rynek nieruchomości w tym miejscu Polski, kontrolujemy dosyć często powstające nieruchomości, które aczkolwiek swoim funkcjonowaniem nie dorównują świetności naszej oferty w żadnym szczeblu. Nie jesteśmy albowiem pospolitą korporacją skupującą domy, co pozwala nam wielu interesantów, którym zależy na czasie oraz rewelacyjnej oferty sprzedaży lokalu.

 • Skup domów za gotówkę Bartoszyce
 • Skup zadłużonych domów Bartoszyce
 • Skup domów z kredytem Bartoszyce
 • Skup domów zadłużonych Bartoszyce
 • Skup domów z długiem Bartoszyce
 • Skup domów z lokatorem Bartoszyce
 • Skup udziałów w domów Bartoszyce
 • Skup domów do remontu Bartoszyce
 • Szybki skup domów z problemami Bartoszyce
 • Skup domów do remontu Bartoszyce
 • Skup zadłużonych domów Bartoszyce
 • Skup domów z problemami Bartoszyce
 • Skup domów bez pośredników Bartoszyce
 • Skup domów po spadku Bartoszyce
 • Wykup domów Bartoszyce
 • Odkup domów Bartoszyce
 • Szybka sprzedaż domów Bartoszyce
 • Szybka sprzedaż domu Bartoszyce
 • Skup domów ze służebnością Bartoszyce
 • Dom zadłużony Bartoszyce
 • Dom z długiem sprzedam Bartoszyce
 • Dom za spłatę zadłużenia Bartoszyce
 • Skup mieszkań za gotówkę Bartoszyce
 • Skup zadłużonych mieszkań Bartoszyce
 • Skup mieszkań z kredytem Bartoszyce
 • Skup mieszkań zadłużonych Bartoszyce
 • Skup mieszkań z długiem Bartoszyce
 • Skup mieszkań z lokatorem Bartoszyce
 • Skup udziałów w mieszkań Bartoszyce
 • Skup mieszkań do remontu Bartoszyce
 • Szybki skup mieszkań z problemami Bartoszyce
 • Skup mieszkań do remontu Bartoszyce
 • Skup zadłużonych mieszkań Bartoszyce
 • Skup mieszkań z problemami Bartoszyce
 • Skup mieszkań bez pośredników Bartoszyce
 • Skup mieszkań po spadku Bartoszyce
 • Skup zadłużonych mieszkań do remontu Bartoszyce
 • Wykup mieszkań Bartoszyce
 • Odkup mieszkań Bartoszyce
 • Szybka sprzedaż mieszkań Bartoszyce
 • Szybka sprzedaż mieszkania Bartoszyce
 • Skup mieszkania ze służebnością Bartoszyce
 • Mieszkania zadłużone Bartoszyce
 • Mieszkanie z długiem sprzedam Bartoszyce
 • Mieszkanie za spłatę zadłużenia Bartoszyce
 • Sprzedaż nieruchomości bez pośrednika Bartoszyce
 • Sprzedaż mieszkania bez pośrednika Bartoszyce
 • Sprzedaż domu Bartoszyce
 • Sprzedaż dom bez pośrednika Bartoszyce
 • Sprzedaż domu bez pośrednika Bartoszyce
 • Sprzedaż działki bezpośrednio Bartoszyce
 • Sprzedaż mieszkania bezpośrednio Bartoszyce
 • Sprzedam mieszkanie bezpośrednio Bartoszyce
 • Sprzedam nieruchomość bezpośrednio Bartoszyce
 • Sprzedam dom bezpośrednio Bartoszyce
 • Sprzedam działkę bezpośrednio Bartoszyce
 • Sprzedam zadłużoną nieruchomość Bartoszyce
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie Bartoszyce
 • Sprzedam mieszkanie z lokatorem Bartoszyce
 • Sprzedam mieszkanie z komornikiem Bartoszyce
 • Sprzedam działkę Bartoszyce
 • Sprzedam ziemię Bartoszyce
 • Sprzedam działkę rolną Bartoszyce
 • Oddam działkę za darmo Bartoszyce
 • Oddam ziemię za darmo Bartoszyce
 • Oddam mieszkanie za darmo Bartoszyce
 • Oddam dom za darmo Bartoszyce
 • Oddam nieruchomość za darmo Bartoszyce
 • Oddam nieruchomość za długi Bartoszyce
 • Sprzedam nieruchomość za długi Bartoszyce
 • Sprzedam mieszkanie za długi Bartoszyce
 • Oddam mieszkanie za spłatę długów Bartoszyce
 • Oddam nieruchomość za spłatę długów Bartoszyce
 • Firma kupująca nieruchomości Bartoszyce
 • Firma skupująca nieruchomości Bartoszyce
 • Firmy kupujące nieruchomości Bartoszyce
 • Firma kupująca mieszkania Bartoszyce
 • Firma skupująca mieszkania Bartoszyce
 • Firmy kupująca mieszkania Bartoszyce
 • Firma kupująca domy Bartoszyce
 • Firma skupująca domy Bartoszyce
 • Firmy kupujące domy Bartoszyce
 • Firma kupująca działki Bartoszyce
 • Firma skupująca działki Bartoszyce
 • Firmy kupująca działki Bartoszyce
 • Firma kupująca ziemie Bartoszyce
 • Firma skupująca ziemie Bartoszyce
 • Firmy kupująca ziemie Bartoszyce
 • Firma kupująca grunty Bartoszyce
 • Firma skupująca grunty Bartoszyce
 • Firmy kupująca grunty Bartoszyce