hero

Prowadzimy skup nieruchomości w Kętrznie

Bezpłatna wycena nieruchomości znajdujących się w Kętrznie.
Kupujemy nieruchomości z zadłużeniem, komornikiem i problemami.

Walor to Bezpieczny skup posiadłości Kętrzyn

Nasz zespół inwestycyjny Walor skup nieruchomości to rozległa kontroferta, która obsługuje sprzedaż mieszkań, domów, partycypacji w nieruchomościach, lokali użytkowych, parcel, hal do remontu i tak dalej w Kętrznie i na terenie całej Polski.

Specjalizujemy się w skupie problematycznych nieruchomości za gotówkę. Taka transakcja zapewnia interesantom w trudnej sytuacji finansowej pozbyć się kłopotów w rychły i nieskomplikowany sposób. Każdy skup domów, który przeprowadzamy, jest niezawodny i zgodny z prawem. Transakcje, które wykonujemy, kończą się w obecności prawnika. Wszelkie koszty wyceny, regulacji stanu prawnego mieszkania jak i przygotowania umowy sprzedaży ponosi nasz zespół. Środki należne za odsprzedaż domu klienci odbierają do ręki w gotówce (po wizycie u notariusza) lub w formie przelewu bankowego, przeprowadzanego w ciągu doby od zakończenia odkupu mieszkania.

Sprawdzony skup nieruchomości Kętrzyn

Posiadasz na sprzedaż posiadłość w Kętrznie z długami? Walor Skup mieszkań udostępni Ci najkorzystniejsze warunki cenowe!

Wiara petentów jest dla nas najistotniejsze, zaiste dzięki niemu od dłuższego czasu mamy sposobność funkcjonować na rynku i wciąż poszerzać naszą propozycję. Zdobyliśmy je za pomocą bezpośredniości, jak i profesjonalizmowi, który nas opisuje. Nasze działania w Kętrznie bez ustanku są w pojednaniu z moralnością zawodową, przez co nie odbiegają od wzorów ogólnoświatowych. Biorą pod uwagę one istotne prawa każdej osoby, doceniając ich jednostkowość a również gwarantując decyzyjność. Kiedy komunikuje się z nami konsument w niewygodnej sytuacji finansowej, która związana jest z zadłużonym mieszkaniem czy kredytem, nasi eksperci w trakcie oględzin jak i przeglądu stanu prawnego lokalu chcą znaleźć jak najlepszą propozycję sprzedaży domu w Kętrznie, która będzie jak najpomyślniejsza. Wycena dokonywana w ciągu tych czynności jest wypadkową wielu faktorów wpływających na wartość mieszkania. Jest ona od początku do końca bezpłatna i niezobowiązująca, co pozwala konsumentom na porównanie naszej propozycji z tymi, dostępnymi na rynku. Pod warunkiem, że konsument jest zadowolony z przedstawionych mu warunków transakcji, przeprowadzamy skup nieruchomości do samego końca, starając się ulepszyć i uregulować stan prawny domu przed pokwitowaniem umowy odsprzedaży u notariusza, którego zlokalizowanie w pełni odpowiada oczekiwaniom sprzedającego {nieruchomość. Zajmujemy się skupem domów w Kętrznie, woj. zachodniopomorskim czy też w innych miejscach na powierzchni całego kraju.

Kupujemy nieruchomości z długiem Kętrznie

Kętrzyn: Kupujemy nieruchomości z egzekutorem w Kętrznie

Twój dylemat robi się jeszcze groźniejszy i nie wiesz w jaki sposób wybrnąć z tej patowej sytuacji? Posiadłość jest przyczyną Twoich kłopotów, natomiast nie wiesz w jaki sposób ją zbyć? Możliwe, że pożądasz szybkiej i rewelacyjnej gotówki w związku z niezmiennie wzrastającym kosztem zachowania mieszkania? Walor skup nieruchomości Kętrzyn jest rozwiązaniem Twych dylematów. Występujemy z propozycją: skup kłopotliwych lokali za gotówkę w błyskawicznym czasie. Obsługujemy odsprzedaż mieszkań, proponując bezpłatną i do niczego nie zobowiązującą ocenę a również pomoc prawnika. Poprowadzenie przez naszą firmę skupu lokalu trwa do tygodnia, przy czym zapłata środków za sprzedaż mieszkania w postaci gotówki dostępna jest natychmiast po kwitowaniu umowy odsprzedaż. Jeden dzień na weryfikację plus płatność po zrealizowaniu transakcji, kiedy masz na sprzedaż lokal i zależy Ci na szybkim otrzymaniu gotówki i konkurencyjnej propozycji, skontaktuj się z naszymi fachowcami w Kętrznie!

Skup nieruchomości z komornikiem w Kętrznie

Porady dla ludzi w oddłużaniu nieruchomości, domów w Kętrznie

Odsprzedaż domu u pośredników a także na serwisach dedykowanych ma swoje słabe punkty i pozytywne strony. Decydując się na tego rodzaju formę odsprzedaży, musimy liczyć się z możliwymi nieprzepisowymi handlowcami tudzież oczekującymi dorobić się na nas jak najwięcej pośrednikami. Sprzedaż nieruchomości najczęściej jest szczególnie skomplikowanym procesem, który w co poniektórych firmach w Kętrznie utrzymuje się nawet parę miesięcy. Sprzedaż nieruchomości naszej firmie to nie tylko pewność bezpieczeństwa, lecz i momentalnego tempa toku transakcji. Na osoby, które nie znają się na rynku nieruchomości, a pragną zbyć swoje mieszkanie, czekają liczne nieprzewidywalne sytuacje, w których mogą stracić na rozpoczętej transakcji. Walor skup nieruchomości proponuje darmową wycenę podczas 24h od oględzin mieszkania, która nie zmusza do podjęcia współpracy, ale zapewnia przyrównanie naszej oferty z innymi ogólnodostępnymi na rynku. W czasie toczenia się transakcji proponujemy bezpłatną pomoc jurysty w Kętrznie, dzięki której sprzedaż domu jest pożyteczna oraz zgodna z prawem.

Kętrzyn - oddłużanie nieruchmości

Obsługa sprzedaży udziałów w lokalach w Kętrzyn

Od lat występujemy na rynku nieruchomości, stale przechowując najnowsze doświadczenia, które wzmacniają nam rozpychać sferę naszej aktywności. Skup nieruchomości Walor dotyczy teren całego kraju, skupujemy każdy wariant posiadłości czy też współudziałów proponując najlepsze propozycje i szybki czas realizacji zadania. Skupujemy domy od jednostek indywidualnych a również firm, ciekawią nas mieszkania, domy, lokale użytkowe, hotele, pensjonaty i każdy typ współudziałów w nieruchomościach. Proponujemy pomoc dla współwłaścicieli posiadłości w Kętrzyn. Wyróżniamy się tym, iż nasze propozycje nieprzerwanie są najlepsze dla klienta, a termin wykonywania transakcji jest dużo krótszy niż we wszystkich innych przedsiębiorstwach. Proponujemy skup posiadłości za gotówkę w szybciutkim tempie. Dzięki specjalistom z branży nieruchomości, finansów oraz prawa, z którymi współdziałamy, nasze działania są wielopłaszczyznowe, maksymalizując sprawność przeprowadzenia transakcji w pewny i komfortowy dla interesanta sposób. Zajmujemy się skupem udziałów, a dodatkowo obsługą sprzedaży kłopotliwych lokali. Jak jesteś właścicielem względnie współwłaścicielem nieruchomości do remontu, po pożarze, z hipoteką ewentualnie Twoja nieruchomość w Kętrznie zmaga się z innymi dylematami, jesteśmy w stanie pomagać Ci w rozwikłaniu dylematów. Zaoferujemy Ci najkorzystniejszą wartość zgodną z warunkami rynkowymi a także wypłatę gotówki za odsprzedaż już w momencie zakończnia transakcji u notariusza.

Skup udziałów w nieruchomościach w Kętrznie

Ogólnopolski skup nieruchomości za gotówkę w Kętrznie

Nasz koncept funkcjonowania jest zrozumiały - robimy wsio, aby skup nieruchomości przebiegł szybko i bezbłędnie. Właśnie wobec tego w 24h od naszego mitingu opisujemy petentom sporządzoną przez nas gratisową wycenę. Po zatwierdzeniu naszej oferty błyskawicznie rozpoczynamy za regulowanie sytuacji prawnej nieruchomości tudzież wspomagamy w skompletowaniu wszystkich dokumentów, niezbędnych do odsprzedaży lokalu. Następnie załatwiamy szybką wizytę u notariusza, w ciągu której pozostanie sygnowana umowa sprzedaży oraz przekazana gotówka należna konsumentowi. W momencie potrzeby możliwa jest także wypłata gotówki w postaci przelewu bankowego, co zajmuje firmie Walor nie więcej niż dobę. Nasze jedyne podejście do klienta pozwala wdrożyć dużo wyszukanych rozwiązań, których zobowiązuje skup mieszkania w Kętrznie. Właśnie więc na dodatkowe życzenie osoby, która sprzedaje lokal, realne jest wykonanie depozytu notarialnego. Jest to opcja, która daje niektórym najlepsze poczucie bezpieczeństwa, dlatego że to oczywiście notariusz wypłaca partnerowi pieniądze, które wcześniej mu wręczyliśmy.

Kupujemy za gotówkę Kętrzyn

Eksperci w błyskawicznym zakupowaniu mieszkań w Kętrznie

Odsprzedaż mieszkania często bywa czasochłonna i nieprzewidywalna, toteż wskazane jest polecić przeprowadzenie tej unmowy komuś, kto posiada kolosalne doświadczenie w tej sprawie. Walor skup nieruchomości Kętrzyn bardzo dobrze zna się na tych sprawach. Nasi znawcowie doskonale znają normy działania rynku nieruchomości oraz wszelakie operacje formalno - prawne, których można oczekiwać przy wykonywaniu tego rodzaju transakcji. Doprowadzenie formalności do finiszu czy też znormalizowanie stanu prawnego nieruchomości na sprzedaż jest równie żmudne, co znalezienie konsumenta. Na szczęście nie trzeba przekazywać tego zadania pośrednikom ani wrzucać informacji na portale,, na których będą niepotrzebnie zajmować miejsce miesiącami. Najodpowiedniejszym i najłatwiejszym rozstrzygnięciem jest skontaktowanie się z naszym skupem nieruchomości, by pieniądze za sprzedaż dostać na pewno w ciągu 7 dni od zgłoszenia swej chęci sprzedaży mieszkania w Kętrznie. Momentalnie i bezproblemowo zorganizujemy wszelakie formalności za Ciebie.

Skup mieszkań Kętrzyn

Skup nieruchomości Kętrzyn i lokali potrzebujących odświezenia w Kętrznie

Od dłuższego już czasu przyjeżdżają do nas petenci, których sytuacja zobligowała do rychłej sprzedaży ich nieruchomości.Często jest to połączone ze podwyższającym się zadłużeniem, potrzebą wyjazdu z dotychczasowego miejsca zamieszkania ewentualnie przeprowadzki, biorąc pod uwagę wysokie wydatki dla restauracju mieszkania w Kętrznie, które należy doprowadzić do dobrego stanu. Nasz skup nieruchomości pozwala nie tylko prędki czas obsługi odsprzedaży mieszkania, a również omal natychmiastową wypłatę gotówką lub przelewem w trakcie doby od podsygnowania umowy sprzedaży. Od wielu lat zajmujemy się skupem problematycznych domów w Kętrznie, co czyni naszych pracowników profesjonalistami w radzeniu sobie z wszelkimi formalnościami powiązanymi z oddłużaniem mieszkań i uporządkowaniem ich stanu prawnego. Podstawą naszej gratisowej wyceny przez cały czas jest wartość rynkowa, dzięki temu legitymujemy się konkurencyjnymi cenami a także solidnością. Niezależnie od tego, przez jaki kłopot do nas trafiłeś, wykupimy Twoją własność w Kętrznie oraz w całej Polsce!

Nieruchomości do remontu Kętrzyn

Profesjonaliści na rynku nieruchomości w Kętrznie i województwie

Od dłuższego czasu jesteśmy obdarzani wiarą naszych interesantów jak i kancelarii prawnych, z którymi trzymamy się razem. Opracowaliśmy naszą postawę na rynku w Kętrznie żmudną pracą, odpowiedzialnością a również uczciwym podejściem. Praktycznie zawsze chcemy wyjść naprzeciw chęci naszych konsumentów i rzecz jasna więc jesteśmy tak częstokroć preferowani, kiedy pod uwagę brana jest sprzedaż domu. Skup nieruchomości Walor w Kętrznie to najodpowiedniejsze i najszybsze rozwikłanie Twoich trudności. Wszelkie wieści na temat tego, jak szybki jest nasz okres realizacji transakcji, są kompatybilny z realnością, a każdego interesującego, który się do nas zgłosi, traktujemy poważnie i od początku do końca zawodowo. Wszelkie szczegóły uzgodnione z konsumentem już w toku dyskusji telefonicznej są dla nas prawomocne i dają gwarancję na to, iż poprowadzimy skup nieruchomości do końca. Nasza propozycja obejmuje wszystkie podtypy lokali i udziałów w nich. Skup nieruchomości w Kętrznie wykonalny jest na obszarze całej Polski, a dzięki naszej wiedzy i zyskanemu do chwili obecnej doświadczeniu, nasze wyceny są najpomyślniejsze na rynku.

Jesteśmy znawcami w branży nieruchomości w Kętrznie i poprzez to mamy możliwość rozwikłać każdą sytuację i dzięki darmowej pomocy prawnej dać naszym interesantom szansę na odmienienie ich sytuacji.

Firma kupująca nieruchomości Kętrzyn

Kętrzyn: Zorganizuj natychmiastową sprzedaż zniszczonej nieruchomości w Kętrznie

Jesteśmy skupem mieszkań, który angażuje się w oddłużaniu mieszkań, skupie domów do remontu a także w radzeniu sobie z komornikiem, tudzież wynajmującymi. Wszelkie wymienione sytuacje ta niemało innych, które spędzają posesjonatom domów na sprzedaż sen z powiek, są dokuczliwe i wymagaj kolosalnej nauki, by w niezagrożony i zgodny z prawem sposób je rozwikłać. Normlanie dlatego firmy, które obracają nieruchomościami w Kętrznie, zobligowane są wykazywać się absolutnym profesjonalizmem i pieczołowitością w zamykaniu ealnych transakcji. Brak dostatecznego doświadczenia w specjalizaji nieruchomości uniemożliwia właściwą ocenę czy też poprowadzenie skupu nieruchomości do remontu, a również niedobranym stanem prawnym. Dla nas wprawdzie tego wariantu dylematy nie wyznaczają jakiegokolwiek wyzwania.

Szczycimy się w Kętrznie uniwersalnym nastawieniem do skupu nieruchomości, wykonując w standardzie symulacje kosztów

Masę instytucji, grup oraz pośredników zajmuje się obrotem mieszkań. Tym, czym Walor skup nieruchomości Kętrzyn błyszczy między innych alternatyw, jest nasze indywidualne podejście do interesanta, pełen profesjonalizm, jasne reguły a również jak najszybszy czas zrealizowania transakcji. Jesteśmy teamem znawców w specjalizacji nieruchomości, prawa oraz finansów, stąd też w czasie obsługi sprzedaży domu działamy wielopłaszczyznowo. Przynosi to nam gwarancję zrealizowania każdej transakcji w jak najkrótszym terminie. Szczycimy się kompleksowym stanowiskiem do skupu nieruchomości, proponując bezpłatną weryfikację, jak i pomoc jurydyczną, wskazaną do unormowania sytuacji prawnej mieszkań na odsprzedaż. Nasze propozycje opierają się na cenach rynkowych czy też różnych aspektach skojarzonych ze stanem fizycznym, jak i prawnym skupowanej nieruchomości w Kętrznie. Nasza oferta kierowana jest dodatkowo do osób, które są w kłopotliwej sytuacji finansowej i potrzebują ekspresowej pomocy, aby uniknąć licytacji komorniczej albo kolejnego popadania w długi. Tym, co wyróżnia nas na tle innych instytucji, jest element, że odkupujemy posiadłości płacąc gotówkę. Nasza stabilna sytuacja finansowa pozwala na wypłatę środków za sprzedaż mieszkania w gotówce u prawnika. Dzięki plastyczności w podejściu do interesanta obsługujemy też opłaty przez przelewy w banku do 24h od zakończenia transakcji.

Obsługa sprzedaży nieruchomościKętrzyn

Wykonamy wycenę każdej nieruchomości położonej w Kętrznie w dobę

Proponujemy skup nieruchomości za gotówkę w jak najlepszym chwili, stąd też sprzedaż mieszkania przebiega bez trudności i bezbłędnie, bez żadnych zaskakujących trudności. A nawet oferujemy pza tym skup posiadłości zadłużonych, których weryfikacja opiera się zawsze na obecnej cenie rynkowej. Udzielamy pomóc w oddłużaniu mieszkań, a nasze lepsze ceny nierzadko umożliwiają spłatę kompletnego kredytu jak i zyskanie jakiejś kwoty, która daje sposobność na nowy początek. Nasza oferta nieprzerwanie się powiększa, dzięki zyskanemu do tej pory doświadczeniu a także zaufaniu naszych interesantów skupujemy nieruchomości w Kętrznie, w całym kraju. Dla naszej firmy nie ma znaczenia, w jakim stanie jest mieszkanie ani gdzie znajduje się. Nieruchomości z kredytem, mieszkańcami, do remontu - nie ma dla nas jakichkolwiek problemów z tego powodu, jeżeli chcesz odsprzedać swe mieszkanie i spodziewasz się bystrej transakcji oraz rewelacyjnej propozycji - skontaktuj się z nami, a przygotujemy wszystko, byle ziścić Twoje oczekiwania.

to firma kupująca problematyczne nieruchomości w Kętrznie

Rynek nieruchomości jest zagmatwany a normy, które nim sterują, różnią się w zależności od sektora, w jakim obsługujemy skup mieszkań. Nasze olbrzymie doświadczenie pozwoliło nam na zidentyfikowanie go dogłębnie i rozszerzenie naszej aktywności na całą Polskę. Jesteśmy w mocy rozwikłać każdą sytuację formalno-prawną i w dalszym ciągu poprawiamy własne możliwości, podejmując się kolejnych wyzwań. Nasz skup nieruchomości za gotówkę jest świetnie znany w całej Polsce, a w szczególności w Kętrznie, w którym to wszystko się zainicjowało. Potrafimy zająć się mieszkaniami, parcelami, budynkami użytkowymi i innymi podtypami nieruchomości na sprzedaż w różnym stanie faktycznym i prawnym. To wszystko jest do zrobienia dzięki fantastycznemu zespołowi znawców z branży ekonomii, prawa i nieruchomości w całym kraju, z którymi współdziałamy.

Masz zamiar sprzedać mieszkanie z komornikiem w Kętrznie? Zadzwoń do nas!Napisz do nas! Wypełnij formularz kontaktu

Poprzez to, jak doskonale znamy realia kierujące funkcjonowaniem skupu nieruchomości, jesteśmy pośpieszni i godnymi zaufania, a nasze dbałe nastawienie i stały harmonogram funkcjonowania czyni nasz team rewelacyjnym w skali naszego państwa. Dodatkowo wycena tudzież rady prawne, które proponujemy, są bezpłatne, a wszelkie ceny, które oferujemy to sumy netto.

To konkretnie w Kętrznie zrodziło się Walor skup nieruchomości. Od długiego już czasu monitorujemy, jak modernizuje się rynek nieruchomości w tym regionie, nadzorujemy bardzo często tworzące się nieruchomości, które wprawdzie swoim funkcjonowaniem nie dorównują świetności naszej propozycji w jakimkolwiek szczeblu. Nie jesteśmy albowiem zwyczajną firmą skupującą posiadłości, co pozwala nam wielu klientów, którym zależy na czasie jak i najlepszej propozycji sprzedaży lokalu.

 • Skup domów za gotówkę Kętrzyn
 • Skup zadłużonych domów Kętrzyn
 • Skup domów z kredytem Kętrzyn
 • Skup domów zadłużonych Kętrzyn
 • Skup domów z długiem Kętrzyn
 • Skup domów z lokatorem Kętrzyn
 • Skup udziałów w domów Kętrzyn
 • Skup domów do remontu Kętrzyn
 • Szybki skup domów z problemami Kętrzyn
 • Skup domów do remontu Kętrzyn
 • Skup zadłużonych domów Kętrzyn
 • Skup domów z problemami Kętrzyn
 • Skup domów bez pośredników Kętrzyn
 • Skup domów po spadku Kętrzyn
 • Wykup domów Kętrzyn
 • Odkup domów Kętrzyn
 • Szybka sprzedaż domów Kętrzyn
 • Szybka sprzedaż domu Kętrzyn
 • Skup domów ze służebnością Kętrzyn
 • Dom zadłużony Kętrzyn
 • Dom z długiem sprzedam Kętrzyn
 • Dom za spłatę zadłużenia Kętrzyn
 • Skup mieszkań za gotówkę Kętrzyn
 • Skup zadłużonych mieszkań Kętrzyn
 • Skup mieszkań z kredytem Kętrzyn
 • Skup mieszkań zadłużonych Kętrzyn
 • Skup mieszkań z długiem Kętrzyn
 • Skup mieszkań z lokatorem Kętrzyn
 • Skup udziałów w mieszkań Kętrzyn
 • Skup mieszkań do remontu Kętrzyn
 • Szybki skup mieszkań z problemami Kętrzyn
 • Skup mieszkań do remontu Kętrzyn
 • Skup zadłużonych mieszkań Kętrzyn
 • Skup mieszkań z problemami Kętrzyn
 • Skup mieszkań bez pośredników Kętrzyn
 • Skup mieszkań po spadku Kętrzyn
 • Skup zadłużonych mieszkań do remontu Kętrzyn
 • Wykup mieszkań Kętrzyn
 • Odkup mieszkań Kętrzyn
 • Szybka sprzedaż mieszkań Kętrzyn
 • Szybka sprzedaż mieszkania Kętrzyn
 • Skup mieszkania ze służebnością Kętrzyn
 • Mieszkania zadłużone Kętrzyn
 • Mieszkanie z długiem sprzedam Kętrzyn
 • Mieszkanie za spłatę zadłużenia Kętrzyn
 • Sprzedaż nieruchomości bez pośrednika Kętrzyn
 • Sprzedaż mieszkania bez pośrednika Kętrzyn
 • Sprzedaż domu Kętrzyn
 • Sprzedaż dom bez pośrednika Kętrzyn
 • Sprzedaż domu bez pośrednika Kętrzyn
 • Sprzedaż działki bezpośrednio Kętrzyn
 • Sprzedaż mieszkania bezpośrednio Kętrzyn
 • Sprzedam mieszkanie bezpośrednio Kętrzyn
 • Sprzedam nieruchomość bezpośrednio Kętrzyn
 • Sprzedam dom bezpośrednio Kętrzyn
 • Sprzedam działkę bezpośrednio Kętrzyn
 • Sprzedam zadłużoną nieruchomość Kętrzyn
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie Kętrzyn
 • Sprzedam mieszkanie z lokatorem Kętrzyn
 • Sprzedam mieszkanie z komornikiem Kętrzyn
 • Sprzedam działkę Kętrzyn
 • Sprzedam ziemię Kętrzyn
 • Sprzedam działkę rolną Kętrzyn
 • Oddam działkę za darmo Kętrzyn
 • Oddam ziemię za darmo Kętrzyn
 • Oddam mieszkanie za darmo Kętrzyn
 • Oddam dom za darmo Kętrzyn
 • Oddam nieruchomość za darmo Kętrzyn
 • Oddam nieruchomość za długi Kętrzyn
 • Sprzedam nieruchomość za długi Kętrzyn
 • Sprzedam mieszkanie za długi Kętrzyn
 • Oddam mieszkanie za spłatę długów Kętrzyn
 • Oddam nieruchomość za spłatę długów Kętrzyn
 • Firma kupująca nieruchomości Kętrzyn
 • Firma skupująca nieruchomości Kętrzyn
 • Firmy kupujące nieruchomości Kętrzyn
 • Firma kupująca mieszkania Kętrzyn
 • Firma skupująca mieszkania Kętrzyn
 • Firmy kupująca mieszkania Kętrzyn
 • Firma kupująca domy Kętrzyn
 • Firma skupująca domy Kętrzyn
 • Firmy kupujące domy Kętrzyn
 • Firma kupująca działki Kętrzyn
 • Firma skupująca działki Kętrzyn
 • Firmy kupująca działki Kętrzyn
 • Firma kupująca ziemie Kętrzyn
 • Firma skupująca ziemie Kętrzyn
 • Firmy kupująca ziemie Kętrzyn
 • Firma kupująca grunty Kętrzyn
 • Firma skupująca grunty Kętrzyn
 • Firmy kupująca grunty Kętrzyn